19 Nisan 2011 Salı

bitimi güzel oldu  cogu yeri piramit kaplama

 hafta sonu antep fenerin macını seretim yer kasın paşa ve baya doluydu  gool çok gecikince  baya milet gerilmiş 90.4 gol sevincini miilet birbirlerinle paylaşırken kahvenin sökülmemiş sobası  boruları yeriden cıkıp miletin üstüne baya kurum vesayre döküldü  benim oturdum yere  bişey yok.. hanımları kesin eve almamıştır.

 hala devam macı seretmeye baya sitresliydi 
 ver elini pazar günü hadım köye arılara bakmaya bahar gelmeyişi en az 5posta şelbetleme fazladan yapıldı
 arılar yavaşladı

 birer cıta işi verdim oynayın kabartmaya
 ali abiden   alıntı poşetle bu sene ikinci şerbetim yiyin balalım
 arıların durumu 7 di cıtayı gecmiyor bakalım  ne olur şelbetin kokusu huzursuz eti bizim kızı

3 yorum:

 1. Mustafa o nasıl şurup vermek. Şurubu çok vereceksen daha büyük poşete koyup, poşetteki hava alındıktan sonra ağzı bağlanacak.
  Sonrasında poşetteki şurubu çıtalar üzerine yayacaksın, örtü tahtası kondugunda şuruba baskı yapmayacak, bu senin verdiğin şekilde şurup dışarı akar arı bir şey alamaz.

  YanıtlaSil
 2. daha mevsim erken bakalım ne olacak haftaya bende çankırıdayım inşallH İYİ OLUR

  YanıtlaSil
 3. ali abi surubu saat 2gibiydi verdimde akşam 5ekadar arılıktaydım sorun yoktu poşete ineyle altan cıkmayacak kadar bir igne deliyi actım havasını söndürdü. birde not düşeyim alakan ve ilgilenmen için sagol ali abi saygılar,,,,,,,,ahmet derdimiz kestaneye arıyı güclü sokmak bu yıl bahar bir ay geride inşalah kestaneye güclü gireriz istanbuldaki arıyı kata cıkarmalıydım nerden baksan 5 cıta gerideyim saygılar

  YanıtlaSil